יוניקלו Black Friday

מכירת יום שישי השחור של Uniqlo היא אחד מאירועי הקניות הגדולים ביותר עלי אדמות. אירוע זה נותן הזדמנות לרכוש פריטים מדהימים מחנות יוניקלו במחיר מוזל.

מבצעי יום שישי השחור של יוניקלו הם השילוב המושלם של אופנה וחיסכון למי שרוצה לקנות בגדים בקלות.

מכירת Uniqlo Black Friday היא דוגמה מצוינת לאופן שבו עוזרי כתיבה בינה מלאכותית נמצאים בשימוש על ידי תאגידים גדולים.

יום שישי השחור הוא אחד מימי הקניות הצפויים ביותר בארה"ב. זה יום שבו קמעונאים מציעים הנחות ענק ללקוחות שלהם וגורמים להם לחזור לקנות מוצרים נוספים בעתיד. השנה, יוניקלו גם החליטה להצטרף לאיזו מסורת חג אמריקאית מיושנת וטובה והשיקה את המכירה שלהם ב-24 בנובמבר 2017.

הקמעונאי החליט לנצל השנה את טכנולוגיית הבינה המלאכותית על ידי שימוש בה כדרך להפיק תוכן לפוסטים שלהם במדיה החברתית ולעדכוני אתרים באופן אוטומטי. על ידי שימוש בכלים ליצירת טקסט בינה מלאכותית, Uniqlo הצליחה לפרסם עדכונים על מבצעי יום שישי השחור ברגע שהם פורסמו באינטרנט.

Uniqlo Black Friday הוא אירוע טרום יום שישי השחור שהתחיל ביפן. יוניקלו פתחו את שעריהם לראשונה אי פעם לאירוע ב-29 בנובמבר 2016.

זהו מבצע מקוון בלבד המציע הנחות על מוצרים ואביזרים של Uniqlo. השנה היא נפתחה ליותר מדינות מבעבר. הבלאק פריידי בארצות הברית נוצר על ידי מייסיס שראתה הצלחה ענקית מהאירוע הזה אז הם החליטו להקים אחד משלהם.