יוניקלו בודפשט

Uniqlo הוא מותג בגדים איקוני הידוע בעיצובים החדשניים והעשויים היטב. הם גם ידועים באיכות המדהימה שלהם ובשירות הלקוחות הנהדר שלהם. מיקומם החדש בעיר הבירה של הונגריה, בודפשט, יהיה מקום בו יוצרים צעירים יוכלו לעבוד על העיצובים שלהם, אב טיפוס בחיים האמיתיים, וליצור סגנונות חדשים של לבוש Uniqlo.

יוניקלו בודפשט היא ייצוג של המטרה של יוניקלו להפוך לקמעונאית סגנון חיים עולמית עם השפעה תרבותית עשירה בזכות עצמה. המשימה שלה היא לספק את מגמות האופנה העדכניות ביותר במחירים נוחים לכל מי שעובר בדלתותיה.

Uniqlo היא חברת בגדים יפנית, שיש לה למעלה מ-1,100 חנויות ברחבי העולם, והיא הוקמה על ידי טדאשי ינאי ב-1970.

Uniqlo Budapest היא החנות החדשה ביותר של המותג Uniqlo. הוא נפתח ב-18 בנובמבר 2017, עם אירוע השקה רשמי בהשתתפות כל המנהלים הבכירים מ-יוניקלו בודפשט.

חנות הדגל Uniqlo בבודפשט תוכל להכיל כ-1,500 לקוחות בו זמנית לקניות ופעילויות גלישה.

Uniqlo היא חברת בגדים יפנית. יש להם מיקומים בלמעלה מ-60 מדינות. הם התחילו את פעילותם בפריז ובלונדון. בבודפשט הם פתחו את החנות הראשונה שלהם במערב אירופה על ידי פתיחת חנות חדשה ברחוב Zsigmondy.

הסניף של יוניקלו בבודפשט

Uniqlo Budapest היא חנות בגדים שניתן למצוא בלב עיר הבירה, במרכז העיר ברחוב Zsigmondy. היא פתחה את שעריה ב-16 במאי 2018 ואחריה היו שתי חנויות נוספות שהיו פתוחות לפעילות ב-4 וב-13 ביולי 2018. החנויות הן רק חלק מהתוכנית של Uniqlo לבסס את עצמה כמותג מוביל בהונגריה תוך שמירה על קשר עם מגמות בינלאומיות והתרחבות לאזורים חדשים.

הקונספט של Uniqlo Budapest הוא פשוט – מעילים מעולים במחירים נוחים.