יוניקלו אמסטרדם

Uniqlo אמסטרדם היא חנות Uniqlo באמסטרדם, הולנד. הוא נפתח ב-1 באפריל 2019 ונתקל בהרבה מחלוקות. חנות זו היא חנות Uniqlo החיצונית הראשונה בעולם.

יוניקלו אמסטרדם נתקלה במחלוקות רבות בשל מיקומה ותאריך הפתיחה שלה. תאריך הפתיחה של החנות החדשה הזו נבחר על ידי Uniqlo בהתאם ליריד הצבעונים הלאומי ההולנדי, הידוע גם בשם "Tulpenwint". החלטה זו גרמה לחלק מהאנשים לטעון שזה לא הולם עבור יוניקלו לפתוח את החנות החדשה שלהם במהלך פרק זמן זה, מכיוון שהיא לא תוכל לבצע מכירות כלשהן במהלך תקופה זו, בעוד שאחרים אומרים שהם רק מנסים להישאר רלוונטיים על ידי פתיחת החנויות שלהם בזמן הנכון

Uniqlo אמסטרדם היא חנות קונספט חדשה שנפתחה בעיר אמסטרדם ביוני 2018. היא ביתם של מיצב אמנות העשוי מ-2,000 מכנסי יוניקלו המוצגים על קיר. החנות כוללת 10 רמות שונות עם סוגים שונים של אופנה וסגנון חיים מבית Uniqlo, כמו תחתונים, גרביים וסוודרים.

הסניף של יוניקלו באמסטרדם

יוניקלו אמסטרדם פתחה את שעריה בספטמבר 2017 והיא חנות לממכר בגדים יפני. החנות קטנה יחסית, עם שטח של 4,000 מ"ר בלבד. הוא סניף מוביל מסניפי יוניקלו

הוא כולל מספר רב של מותגים כמו Uniqlo, Vans ו-Levi's לצד כמה מותגים מקומיים כמו Van Beuningen. יש בו גם לא מעט פריטים בלעדיים שעוצבו על ידי מעצבים בינלאומיים.

יוניקלו אמסטרדם היא ההרחבה האחרונה של טביעת הרגל העולמית של יוניקלו והם צופים שהיא תהיה פופולרית בקרב מקומיים ותיירים כאחד, בשל מיקומה באחת הערים היפות באירופה.