יוניקלו ישראל

יוניקלו היא חברת בגדים יפנית שעוד לא החלה לפתוח חנויות בישראל. היו שמועות בעבר כי הם יפתחו חנות ראשונה בבת ים ומתכננים לפתוח עוד בעתיד.

נכון להיום אין ליוניקלו סניפים בישראל ואפשר לרכוש את המעילים במקומות כמו טרמינל x ורשת עזריאלי

לחילופין ניתן לרכוש דרך אתרים בח"ל כמו אמזון ודומיהם.

מאמר זה ידון בסיבות מאחורי השיקולים של בעד ונגד של יוניקלו לפתוח את החנות הראשונה בישראל, תוך התמקדות בשותפויות הכלכליות, בתמיכה מתעשיית התיירות המקומית וכן בגורמים נוספים.

יוניקלו הוא מותג בגדים פופולרי שבסיסו ביפן. החברה התרחבה במהירות למעל 100 מדינות וכיום פועלת בישראל. הם התמודדו עם אתגרים רבים עם ההתרחבות מכיוון שיש הבדלים תרבותיים בכל מדינה שבה יוניקלו נכנסת.

הסניף הישראלי של יוניקלו יתמודד עם האתגרים הללו כי יהיו צריכים להתאים את אסטרטגיית השיווק שלהם לתרבויות החדשות כדי להצליח. הצרכנים הישראלים הרבה יותר רגישים בזהות שלהם, ולכן הם מתמקדים בלהבטיח שישראלים ירגישו גאים במוצר שלהם ושיש משמעות מאחוריו.

דוגמא טובה היא לקמפיין בשם "הנה אני" שיגרום לישראלים להרגיש שהם חלק מקהילה ותרבות יצירתית בחברה, שהייתה חשובה להם. במסגרת הקמפיין הזה ישאלו ישראלים מה הופך אותם לייחודיים ושונים

Uniqlo, מותג בגדים פופולרי, טרם פתח חנות ראשונה בישראל. Uniqlo מציעה את מגוון הבגדים הרגיל שלה שזמין בחנויות שלהם באסיה.

יוניקלו משלוח לישראל

כיום ניתן לקבל משלוח יוניקלו בישראל עד הבית עם אפשרויות רכישה מעזריאלי, טרמינל X ואמזון

יוניקלו – ישראל הוא מותג בגדים פופולרי, הוא מציע את מגוון הבגדים הרגיל שלו שכבר זמין בחנויות שלהם באסיה. הם שוקלים לפתוח את החנות הראשונה שלהם בישראל מכיוון שבמדינה חיים כ-9 מיליון נפש, שצפויים להוציא מיליארדים על בגדים עד שנת 2023. החנות החדשה של יוניקלו יכולה לספק לקונים צבע וגדלים שונים לגברים ולנשים כמו גם אביזרים אחרים כמו תיקים ונעליים.