יוניקלו יפן חנויות

Uniqlo היא חנות בגדי קז'ואל פופולרית. המטה שלה ממוקם בהירושימה, יפן. יוניקלו נמצאת בחזית האופנה היפנית מאז הקמתה ב-1983.

יוניקלו הוקמה על ידי טדאשי ינאי ואשתו סייקו, שרצו ליצור מלתחה נוחה ומסוגננת לכל מזג אוויר לכל סוג של אדם. ב-2013 השיקה יוניקלו את החנות הראשונה שלה בעולם באוקספורד סטריט בלונדון.

חנויות Uniqlo הן מקום מצוין לחנות בגדים איכותיים המתאימים לסוגי גוף ומידות שונות במחירים נוחים. הם מציעים מבחר בינלאומי של בגדים שעוצבו מתוך מחשבה על נוחות, כמו גם מגוון של היצע מוצרים חדשניים כולל ביגוד, הנעלה ואביזרים.

חנויות יוניקלו יפן הן לא רק חנות רגילה.

זהו מותג לייף סטייל שיש לו זהות ייחודית משלו וגורם לאנשים להרגיש מיוחדים.

Uniqlo Japan היא חברה חדשה יחסית עם שתי חנויות בינלאומיות בלבד בעולם. חנויות Uniqlo Japan ממוקמות בהרג'וקו, טוקיו ושינג'וקו, טוקיו והן הרגישו את נוכחותן באמצעות אסטרטגיות השיווק היצירתיות שלהן. הם משתמשים באמני רחוב לקירות החנות, עוזרים לעסקים מקומיים על ידי שימוש בחלל שלהם לאירועי פופ אפ ומגישים מנת נודלס ייחודית בשם "Uni Men".

אירועי פופ אפ יפניים של Uniqlo: אירועים אלו מתרחשים בדרך כלל בסופי שבוע שבהם אמני רחוב יוצרים ציורי קיר על קירות החנות של Uniqlo. הצלחתם של אירועים אלו תלויה בכמה זמן הם מוכנים

Uniqlo הוא מותג בגדים יפני שנוסד בשנת 1984 על ידי טדאשי ינאי. לחברה חנויות בכל רחבי העולם ויש לה יותר מ-1,500 חנויות ברחבי העולם עם למעלה מ-2,000 עובדים.

חנויות יוניקלו יפן הן כמו נווה מדבר של שלווה בעיר עמוסה. הם ידועים באווירה השלווה והארכיטקטורה הייחודית שלהם.