יוניקלו דבלין

יוניקלו פתחה את החנות הראשונה שלה בדבלין ביום שלישי בלילה.

יוניקלו דבלין ממוקמת ב-North Wall Quay – רחוב הומה שבו שוכנים רבים מהמסעדות, הברים ויעדי הקניות המובילים של העיר. מיקום זה נמצא גם במרחק צעדים ספורים מ-Trinity College ומהספרייה הלאומית של אירלנד.

אלו הן רק חלק מהסיבות שבגללן אנו מאמינים שכולם צריכים לבקר ביוניקלו דבלין כדי לטעום מהתרבות האירית.

Uniqlo הוא מותג בינלאומי מאז 1984, עם חנויות הפרוסות ברחבי אסיה וצפון אמריקה. באירלנד, יוניקלו תצטרף לקמעונאים מקומיים מובילים כמו LUSH Cosmetics, Arnotts Bakery, Dunnes Stores, SuperValu, Dunnes Apparel Group Limited, Delia's

יוניקלו דבלין היא היעד האולטימטיבי לבגדים אופנתיים, אקססוריז ועוד.

יוניקלו, הממוקמת ברחוב סאות' וויליאם בדבלין, הצטרפה לשורות חנויות האופנה היוקרתיות כמו דיור ולואי ויטון. Uniqlo מציגה מגוון רחב של מותגי מעצבים כמו נייקי, גוצ'י, אדידס ומאג'י במחירים נוחים שהפכו אותה לחנות מועדפת בקרב פאשניסטות.

Uniqlo זכתה להצלחה באירלנד מאז שהם פתחו את החנות הראשונה שלהם בשנת 1991 – ואחריה חנות נוספת ברחוב הנרי. הם פתחו חנות אירית שלישית ברחוב גרפטון לפני שפתחו את המיקום הרביעי שלהם ברחוב סאות' וויליאם בשנה שעברה עם מגוון גדול עוד יותר של מוצרים

Uniqlo Dublin היא חנות קטנה שניתן למצוא ברחוב דוסון, במרכז דבלין.

חנות חדשה של יוניקלו אמורה להיפתח לעסקים בחודש הבא במרכז העיר דבלין. בניין הלבנים בן חמש הקומות ימוקם ברחוב דוסון, ממש ליד רחוב גרפטון, ויכיל חנות יוניקלו חדשה.

יוניקלו היא אחת מחברות ההלבשה המצליחות בעולם, עם למעלה מ-3,500 חנויות ברחבי העולם והכנסות של למעלה מ-10 מיליארד דולר.