חנות יוניקלו מדריד

חנות יוניקלו מדריד היא שלוחה חדשה של רשת יוניקלו. הוא שונה משאר חנויות יוניקלו במובן זה שהוא לוכד את המהות של מדריד והתרבות שלה.

החנות בנויה מארבע קומות המחולקות לחלקים שונים עם טאפאס בר בקומה העליונה. השימוש בחומרים טבעיים בגווני אדמה יוצר מרחב אינטימי ללקוחותיו. כל זה יוצר חוויה שהיא יותר מסתם קניות בגדים, אלא חווית קניה הנותנת לך מסע בזמן, תרבות ומקום – הכל בחנות אחת!

יוניקלו מדריד פתחה את שעריה ב-18 באוקטובר 2018 והיא כיום החנות הגדולה ביותר בבירת ספרד. מיקומה של חנות יוניקלו מדריד בפלאזה דה לה וילה (בליבה של מדריד) נותן לה הזדמנות שיווקית ייחודית לעיר זו. המוצר הנמכר ביותר שם הוא כמבן יוניקלו מעיל האהוב והמוכר.

העיצוב יוצא הדופן של החנות כולל שלושה קירות זכוכית שקופים המעניקים ללקוחות מבט ממעוף הציפור של החלקים החדשים בתוך חלונותיהם.

Uniqlo ידועה בביגוד הזול שלה וזוכה להצלחה בינלאומית. יש לה למעלה מ-2,000 חנויות ברחבי העולם עם מועדונים ב-50 מדינות ומתגאה בהכנסות של למעלה מ-11 מיליארד דולר בשנה.

חנות יוניקלו מדריד היא אאוטלט דגל חדש בן שלוש קומות של יוניקלו שנפתח זה עתה במרכז מדריד. החנות, שהיא הגדולה בעיר, תקבל את פני הקונים עם קומה של 1.6 מיליון רגל מרובע ומדרגות נעות באורך 330 מטר העולה לקומה השלישית.

חנות Uniqlo זו במדריד עוצבה עבור אלה שנהנים מאופנה וקניות וכן עבור אלה שרוצים לעשות זאת ביעילות. הוא תוכנן להרחיק תורים ארוכים, כאשר לכל 5 הקומות יש גישה רק מכניסה אחת ומגרם מדרגות אחד. בנוסף, בכל 5 הקומות יש מדרגות נעות המובילות לנקודה מרכזית שבה המבקרים יכולים לחזות בנוף שמסביב בזמן שהם ממתינים לשירות.

החנות של יוניקלו במדריד לא עוסקת רק בקמעונאות.